Drevodomy, drevené konštrukcie a drevené stavby, drevenice, montované nízkoenergetické domy z Rumunska.

 

Prečo vybrať nás?

Zastupujeme silného a spoľahlivého partnera s viac ako 20 ročnými skúsenosťami. Ťažba dreva sa koná takmer mimo vegetačného obdobia, aj s tým je zaručená kvalita dreva. Pri spracovaní dreva sú používané najmodernejšie drevoobrábacie stroje a automatizované linky. Správny postup vysušenia dreva je automatizovaný.

 

Pre všetkých záujemcov o zdravé bývanie ponúkame výrobu a montáž drevených stavieb, od záhradných chatiek po drevené domy aj v nízkoenergetickom štandarde. Neponúkame katalógové vzorové projekty domov, ale realizujeme výrobu a montáž na základe Vašich požiadaviek a Vami vybraných projektov.

 

Naša spoločnosť pôsobí v rámci EU. Samotné drevené konštrukcie dodávame aj pre Slovenské firmy.

 

 

Náš Team

Náš team zabezpečí pomerne rýchlu realizáciu. Po podpísaní zmluvy a zaplatení zálohy, slúžiacej na vykrytie materiálu, sa zaradí stavba do výrobného programu. Čas výroby je zhruba 4-8 týždňov podľa veľkosti a druhu stavby. Po dodaní konštrukcie na stavbu trvá samotná realizácia z našej strany 2 – 5 týždňov, opäť v závislosti od veľkosti samotnej stavby. Uvádzané časy sú orientačne pre Vašu predstavu a týkajú sa štandardných rozmerov klasických rodinných drevostavieb.

V prípade záujmu realizujeme stavby aj na kľúč.